Kariéra

O nás, história a ponuka práce...

& Kariéra: Ponúkame prácu

Hľadáte prácu v oblasti hotelových alebo reštauračných služieb?

Možno máme miesto práve pre Vás. Nižšie sa dočítate niečo o našej aktuálnej ponuke, a ak budete úspešní na pohovore, zaradíte sa do tímu Hotela CITY **** Galanta – ktorého prvoradým cieľom je najmä spokojnosť zákazníka. Ak máte podobné ambície, radi sa s Vami stretneme.

Pracovné ponuky:

Kuchár – ázijské jedlá
https://www.profesia.sk/praca/hotel-city-galanta/O4247834

Kuchár – ryby a morské plody
https://www.profesia.sk/praca/hotel-city-galanta/O4245034

Hotelový čašník
https://www.profesia.sk/praca/hotel-city-galanta/O4247826

Pomocná sila v kuchyni
https://www.profesia.sk/praca/hotel-city-galanta/O4245228

Údržbár
https://www.profesia.sk/praca/hotel-city-galanta/O4245222


V príprade záujmu, pošlite Váš životopis na mailovú adresu: praca@hotelcitygalanta.sk

 

& O Hoteli CITY **** Galanta
“Hotel
“Hotel
“Hotel

Pre jednotlivcov a skupiny aj pre rodiny, na jednu noc či týždne, počas obchodných ciest, dovoleniek alebo školení a konferencií…  Náš hotel je v Galante pre Vás, tou najlepšou voľbou.

Sme priamo v centre mesta, blízko okresného súdu aj Mestského úradu, neďaleko je Galandia – aquapark aj vodné dielo na Váhu,  Kráľová – Kaskády.

Autom len 25 minút z Trnavy a Nitry a 50 minút z Bratislavy. Priamo pri hoteli ponúkame pre našich zákazníkov pohodlnú a bezplatnú možnosť parkovania.

Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií alebo v prípade akýchkoľvek otázok. Tešíme sa na Vašu návštevu!

& Naša história
“Hotel
“Hotel

Hotel CITY Galanta má veľmi zaujímavú históriu.  Svojou polohou často slúžil, a dodnes slúži, ako orientačný bod v meste.

Hotel bol postavený v roku 1963, ako vtedajší hotel Družba. V hoteli však chýbala veľká sála, alebo spoločenská miestnosť, preto bola o 23 rokov neskôr, v roku 1986, k budove dostavaná prístavba, ktorá tento problém vyriešila a zároveň rozšírila ubytovacie kapacity na súčasných 28 izieb.

Aj vďaka spoločenskej sále sa stal hotel veľmi vychýreným miestom na konanie svadieb, osláv a iných podujatí nielen v okrese Galanta, ale aj v jeho širšom okolí.

Názvy hotela sa v priebehu rokov menili: Hotel Družba, Hotel Markíza, Hotel City,  Hotel K&S (Kórea & Slovakia) a opäť Hotel CITY Galanta.

V roku 2012-13 prešiel Hotel CITY Galanta ****  rekonštrukciou a v súčasnosti poskytuje svoje gastronomické a  hotelové služby pre širokú verejnosť. V Gallery restaurant sa zameriavame na zdravé jedlá so širokým výberom aj pre vegetariánov.