Obedové menu sa do 21. februára nepodáva

Bohužiaľ, z dôvodu opatrení krízového štábu, sme nútení prerušiť podávanie denného menu v reštaurácii Hotela CITY.
Ďakujeme za porozumenie.

Read More

Výstava obrazov: Fragmenty krajiny 12 m2

autor: IMRICH PLEIDEL
Výstavu obrazov si môžete zdarma prezrieť v našich priestoroch, napríklad v dobe obeda počas týždňa.

Read More

Kulinárske melódie

Prihláste sa na galavečere z cyklu: Kulinárske melódie

Galavečere organizujeme spontánne, ak sa prihlásite do nášho mailinglistu, určite sa o nich dozviete včas.

Read More

Zarezervovať izbu! / BOOK THE ROOM!

We are temporarily closed due to Corona virus situation. Zarezervujte si u nás ubytovanie online už teraz - prostredníctvom jednoduchého formulára.

& Vitajte na stránkach hotela CITY Galanta
“Hotel
“Hotel
“Hotel

Pre jednotlivcov a skupiny aj pre rodiny, na jednu noc či týždne, počas obchodných ciest, dovoleniek alebo školení a konferencií…  Náš hotel je v Galante pre Vás, tou najlepšou voľbou. Ponúkame pre vás 28 izieb.

Sme priamo v centre mesta, blízko okresného súdu aj Mestského úradu, neďaleko je aj vodné dielo na Váhu,  Kráľová – Kaskády.

Autom len 25 minút z Trnavy a Nitry a 50 minút z Bratislavy. Priamo pri hoteli ponúkame pre našich zákazníkov pohodlnú a bezplatnú možnosť parkovania.

Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií alebo v prípade akýchkoľvek otázok. Tešíme sa na Vašu návštevu!

& Naša história
“Hotel
“Hotel

Hotel CITY Galanta má veľmi zaujímavú históriu.  Svojou polohou často slúžil, a dodnes slúži, ako orientačný bod v meste.

Hotel bol postavený v roku 1963, ako vtedajší hotel Družba. V hoteli však chýbala veľká sála, alebo spoločenská miestnosť, preto bola o 23 rokov neskôr, v roku 1986, k budove dostavaná prístavba, ktorá tento problém vyriešila a zároveň rozšírila ubytovacie kapacity na súčasných 28 izieb.

Aj vďaka spoločenskej sále sa stal hotel veľmi vychýreným miestom na konanie svadieb, osláv a iných podujatí nielen v okrese Galanta, ale aj v jeho širšom okolí.

Názvy hotela sa v priebehu rokov menili: Hotel Družba, Hotel Markíza, Hotel City,  Hotel K&S (Kórea & Slovakia) a opäť Hotel CITY Galanta.

V roku 2012-13 prešiel Hotel CITY Galanta ****  rekonštrukciou a v súčasnosti poskytuje svoje gastronomické a  hotelové služby pre širokú verejnosť. V Gallery restaurant sa zameriavame na zdravé jedlá so širokým výberom aj pre vegetariánov.

& Kariéra: Ponúkame prácu

Hľadáte prácu v oblasti hotelových alebo reštauračných služieb?

Možno máme miesto práve pre Vás. Kliknite na odkaz nižšie, dočítajte sa niečo o našej aktuálnej ponuke, a ak budete úspešní na pohovore, zaradíte sa do tímu Hotela CITY **** Galanta – ktorého prvoradým cieľom je najmä spokojnosť zákazníka. Ak máte podobné ambície, radi sa s Vami stretneme.